Ilk Deneyimim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba, Ben 14 yaşında bir kızdım. Adım Aytül. İlk deneyimimi en iyi arkadaşımın doğum gününde yaşadım. Doğum günü gayet güzeldi. Hoşlandığım çocuk da oradaydı. O gün bütün hatlarımı ortaya çıkaran mini bir elbise giymiştim. Herkes gitmişti. Yanlızca ben, Halit (hoşlandığım çocuk), Nil (doğum günü olan arkadaşım) ve Baha (Nilin çıktığı çocuk) kalmıştık.

Sonra Nil, üstüne rahat birşeyler giymek için odasına gitti. Baha da arkasından gitti. Nilin bana anlattığına göre Baha, Nili kucağına oturtmuş. Ve cinsel organıyla göğüslerini ellemeye başlamış. Nil de Bahanın erkekliğini ellemiş ve sertleştiğini görmüş. Biz de Halitle başbaşa kalmıştık.

Sanırım kızlığım bozuldu …

Ben su içmek için mutfağa giderken Halit ayağını uzatarak bana çelme taktı ve üstüne düştüm. İkimizde yerde üstüsteydik. Birden beni öpmeye ve penisini benim kadınlığıma sürtmeye başladı. Çok hoşuma gitti. Ben de onun şeyini ağzıma aldım. İlkönce miğdem bulandı biraz ama daha sonra çok zevk aldım.

Birazdan Nil ile Baha yanımıza geldiler. Ve grup sex yaptık. Baha ile Halit birbirlerinin şeylerini ağızlarına verdiler. Biz de Nille öpüşmeye başladık. Daha sonra Halit orgazm oldu. Spermleri yüzüme fışkırdı. Yüzüm sıcacık oldu. Sanıyorum kızlığım bozuldu. Çünkü Halit, köpek pozisyonuna geçmemi istedi. Ben de dediğini yaptım. Halit de erkekliğini çıkarıp arkadan soktu, soktu, soktu… Bir de önden denemek istedi. Ben de masaya uzandım. Halit de önden sperm fışkırtarak beni düzdü. Baha da Nili beceriyordu o sırada. İlk defa olmasına rağmen çok güzel ve değişik bir duyguydu. Tavsiye ederim.

Seninle hergün yiyişmek istiyorum Halit

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir