Yakın Arkadaş

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Yakın Arkadaş
Zara ile yakın arkadaşız. Zara, her yerde görebileceğiniz, normal bir kız. Eli yüzü düzgün. Hoş. Bir manken değil elbet. Ama güzel.

Her zamanki gibi akşam dışarıda buluşma kararı aldık. Normalde oturup çay içer, muhabbet ederiz. Kız – erkek yakınlığı her zaman seksle sonuçlanır derler ya, ikimizin de aklında bir şeyler varmış demek ki.

Zara’nın en güzel yeri bacakları. Uzun bacakları var. Düzgünler. Yazın kısa şortlar giyer genelde. Poposu biraz dolgun, ama bu onu daha seksi yapıyor elbette. Şakayla karışık bazen ima ederdim ama işin ciddiye binmesi daha farklı oldu.

Güzel bir mini etekle geldiği bir gündü. Yazdı, o yüzden çorap yoktu. Bu sefer her zamanki çay içtiğimiz yere gitmedik. O şıklıkla onu daha kaliteli bir yere, bir cafe-bar’a götürdüm. Oturduk bira içmeye başladık.

Orada şakayla ilk öpücüğümü aldım kendisinden. Gecenin devamı orada bol bol öpüşerek geçti. Pürüzsüz bacaklarında ellerim gezdi. Sonra arabaya bindik. Muhabbet ettik arabayı bir yere çekip. Lafı geveleyip duruyordu. Alakalı alakasız bir sürü şeyden bahsediyordu. Bense dinliyordum ama dikkatimi vermiyordum.

Sonra birdenbire birbirimize tekrar yapıştık. Derin öpücüklerden sonra ikimizin de elleri diğerinin bacaklarının arasındaydı. Bir hışımla benim ufaklığı ortaya çıkardı. Etrafı aynalardan hızlıca kontrol edip kafasını aşağı doğru yönelttim.

İnanılmaz bir şekilde benim ufaklık Zara’nın ağzındaydı. Islaklığı ve sıcaklığı daha da diriltmişti beni. Biraz gitti geldi. Dayanamayacak gibi olunca çektim. Parmaklamaya başladım. Çok ses çıkarıyordu o yüzden durdum. Elimi göğüslerine yönelttim. Oraları da elledim.

Bir şekilde sevişmemiz gerekiyordu, ama araba çok rahat bir yerde değildi. Ben de tekrar ağzını benimkine yönelttim. Devam ederken sıcak sıcak ıslaklıklar aşağıya doğru sızıyordu. Ben de bütün bu sıcaklığa dayanamayarak boşaldım. Artık bir kısmı dışarıya bir kısmı tükürükleri ile birlikte içeri gitti.

Bir iki peçete ile temizlendikten sonra istemeye istemeye evine bıraktım. Acil bir ev bulmam lazımdı. O popo, bacaklar ve kadınlığı benim olmalıydı.

DEVAM EDECEK –

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir