ÜNİVERSİTE – 14

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

ÜNİVERSİTE – 14
Seriyi baştan okumak sizi daha anlamlı gelecektir.

Pertim çıkmıştı resmen. Nefes alış verişim düzelene kadar sadece uzandım. Yanımda Zehra uzanıyordu. Biraz sakinleştikten sonra Doğruldum koltuğa oturdum ayaklarımı sehpaya uzatıp bir sigara yaktım. Zehra da yanıma benim gibi oturup bir sigara yaktı. Başını omzuma koydu. Sessizce sigara içtik. Daha sonra kalktı birer bardak soğuk su getirdi ve tekrar başını omzuma koydu. Bardağın etrafındaki soğuk su damlacıklarını suratıma sürdüm serinlemek için.

Suratım resmen yanıyordu. İkimizin de vücudundan ateş çıkıyordu. Zehra sessizliği bozdu.

-Z: Çok güzeldi. Çok rahatlattın beni.

-: Bende çok rahatladım. Hırçınsın biraz(gülerek)

-Z: (şuh bir kahkahayla) Sende öylesin. Yatakta özgür olmayı seviyorum. Zaten en doğal halimiz yatakta olmuyor mu?

-: Haklısın. Yani sen aslında böylesin ama dışarıda değişiyorsun.

-Z: Aslında dışarıda da rahat b kızım ama bastırıyorum kendimi. Güvendiğim insanların yanında daha rahatımdır. E tabi bir insana güvenmek zaman istiyor.

-: Peki ama ben güvenilecek biri miyim ki?

-Z: Tabi öylesin.

-: Az önce sevgilimi ev arkadaşıyla aldattım. Hem de onun evinde.

-Z: Ama bunu kimseye söyleyemezsin.

-: Evet

-Z: İşte buna güveniyorum.

-: Gerçekten göründüğün gibi birisi değilsin.

-Z: (gülerek) biliyorum tatlım.

-: Demek Tuğçe de öyle göründüğü gibi değil. Bunu ondan biraz daha bilgi alabilmek için sormuştum.

-Z: Tabi ki değil.

-: Zengin olan sevgilisini elinde tutmak için masum numaraları. Ama çok zengin çok takılan sevgilisini elinde tutmak
için fanteziler falan.

-Z: Aferin tatlım aynen öyle.

-: Buradan şu çıkar. (Gözlerime baktı ne diyeceğimi merak ederek.) Benden önceki çocuk benden daha zengin.

-Z: (kahkahalar eşliğinde) Aynen öyle akıl küpü.
Bunu söyledikten sonra dudaklarıma yine şehvetli bir öpücük kondurdu. Aslında onu daha fazla sikmek isterdim ama. Halim yoktu dinlenmeliydim. Biraz enerji depolamalıydım.

-: Yemek söyleyelim mi?

-Z: Evet dinlenelim biraz.

Yemek sipariş ettik. Yemekten önce de yerken de yemekten sonra da epey sohbet ettik. Bana Tuğçe hakkında bilmediğim bir sürü şeyi anlattı üniversite hakkında, okul dedikodular en büyük olaylar falan epey konuştuk.
Tuğçe akıllı bir kızdı aslında. Kendisine durumu iyi olan biriyle sevgili olmak istemesi çok ta abes karşılanacak bir durum değil günümüzde. Lakin izlediği yollar yöntemler farklıydı. İlk sevgilisi durumu iyi bir çocuktu ama çokta parlak olmadığı için kendine dokundurtmamıştı. Çocuğun ailesinin durumu bozulunca da tekmeyi koyuvermişti. Diğeri okulun hem zengin hem yakışıklı playboy unu ise elinde tutmak için teslim olmuştu ona. E tabi o piçte sıkılınca tekmeyi bastı buna. Ben vardım sonra. Benim durumumu biliyordu. O yüzden bana da çok ileri gitmese de birçok zevki yaşatıyordu. Aslında düşündükçe kafam çalışmaya başlamıştı. Spora gidiyordum fiziğim fitleşmişti. E iyi de giyiniyordum okuldaki kızların benle daha fazla ilgilenmeye başladığının da farkındaydım. O da benim gözümü dışarı kaydırmamak için, beni elinde tutmak için zaman geçtikçe benimle daha fazla şey yaşıyordu. Olgunlaşmak denen şey biraz da böyle işte. Tecrübe kazandıkça üzerine düşünüp dersler çıkardıkça büyüyor insan her anlamda. Bu iş olsun aşk olsun seks olsun fark etmez.

İzmir e geldiğimden beri yaşadığım olayları düşünüyordum. Yeşim, Yeşimle sevişirken kuzeninin bizi izlemesi, Tuğçe ve onun ev arkadaşı Zehra. Daha neler yaşayacaktım kim bilir diye düşünüyordum.
Ben bunları düşünürken Zehra duş almış gelmişti. Üzerinde önünü bağlamadığı bornozuyla yine yanıma oturdu. Çok güzel kokuyordu. Bornozun açık kalan yerlerinden görünen ıslak bedeni bir hayli seksiydi. İçim tekrar harekete geçmişti. İkimiz de sert sevişmek istiyorduk. Üstelik o içindeyken ki azdırıcı konuşmalarla beni iyice tahrik ediyordu.

Üstelik sevgilimin ev arkadaşıyla sikişme fikri bile başlı başına bir tahrik unsuruydu. Ona sert ve patron gibi davranmaya karar verdim. Yanımda uzanmış telefonuyla uğraşırken saçlarının arkasından tuttum suratını yaklaştırıp dudaklarına yapıştım. Şehvetle dudaklarını kemirirken saçlarını bırakmıyordum. O da inleyen sesler çıkararak karşılık veriyordu.
-Z: Erkek işte erkek.

Saçlarından sıkarak onu biraz yukarı kaldırdım ve göğüslerini yalamaya başladım. Göğus uçlarını ağzıma aldım. Hafif hafif ısırıyordum. Ellerimle hala saçlarını kavrıyordum. Daha sonra saçlarından bastırarak kafasını sikime eğdim. Ve hemen beni ağzına aldı. Sikim iki defa boşalmış olmanın verdiği yorgunlukla çok zor sertleşti. Ve daha fazla enerjim ve gücüm kalmadığından ağzına patlamaya karar verdim.

-Z: Ah sen böyle davran bana ben ne zaman istersen gelir görevimi yaparım erkeğim.

Bunları söylerken bi eliyle ağzına aldığı sikimi sıvazlıyor diğeriyle de karınımı okşuyordu. Çok dayanamadım. Ve canım yanarak ağzının içine fışkırdım tekrar.

Sohbet etmek ve görüşleriniz için bana mesaj atabilirsiniz.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir